• mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page
 

Serdecznie zapraszam studentów oraz absolwentów wszystkich uczelni na kolejną, jesienną edycję Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się 9 listopada (środa) w Gmachu Głównym Uczelni (paw. A0) przy Al. Mickiewicza 30. w Krakowie.

Targi pracy to jeden ze sposobów poszukiwania pracy, praktyk lub zawodowego stażu. Targi pracy to także okazja do bezpośredniej wymiany informacji i uwag pomiędzy poszukującymi pracy, a grupą pracodawców reprezentujących różne branże.

 

W jesiennej edycji Targów Pracy AGH bierze udział 87 wystawców prezentujących oferty pracy stałej dla studentów ostatnich lat studiów i absolwentów oraz oferty praktyk i staży zawodowych.

 

Zachęcając Państwa do aktywnego udziału w wymienionym wydarzeniu, proponuję wcześniej zapoznać się z ofertą wystawców targów edycji jesiennej 2016, a w dniu targów z treścią katalogu targowego. Ułatwi to wybór interesującego stoiska, a rozmowa nie będzie nosiła znamion przypadkowości.

 

Pragnę również podkreślić, że istotą i założeniem targów jest wymiana ofert. Pierwszy krok już wykonali pracodawcy zgłaszając gotowość udziału w targach, następny należy do Państwa.

Proszę zatem skorzystać z możliwości wypełnienia aplikacji lub złożenia swojego CV.

 

Podczas targów będzie także możliwość konsultacji i sprawdzenia dokumentów aplikacyjnych w języku polskim i angielskim przez doradców zawodowych Centrum Karier (parter A0).

 

 

Grażyna Śliwińska

Centrum Karier, Ośrodek Monitorowania Kadry Zawodowej

Akademia Górniczo – Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie

 

 

 

 

PATRONAT MEDIALNY

 

 

 

SPONSOR
GŁÓWNY
TP AGH 2016

 

 

 

 SPONSORZY
TP AGH 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

All rights reserved © 2016 Akademia Górniczo-Hutnicza