ABB


ABB to wiodący światowy dostawca technologii dla energetyki i automatyki. Od 25 lat firma jest obecna w Polsce, gdzie zatrudnia ponad 4900 osób w 11 fabrykach i 25 biurach, prowadząc pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis.

Jedną z najważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie utworzono Korporacyjne Centrum Badawcze, opracowujące najnowsze technologie przemysłowe na potrzeby Grupy ABB, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera biznesy firmy w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

W Krakowie działa również Centrum Rozwoju Oprogramowania, które jest globalną jednostką badawczo-rozwojową ABB w zakresie oprogramowania, oferującą systemy wspierające automatyzację w przemyśle i energetyce.

Poszukujemy osób rozpoczynających karierę zawodową oraz doświadczonych specjalistów. Dowiedz się więcej: www.abb.pl/kariera.