Hager Group


Hager Group to niezależny i rodzinny biznes. Kładziemy nacisk na pozytywne relacje panujące w naszej firmie, poczucie humoru i pozytywne podejście do innowacji. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych. W 136 krajach konsumenci darzą zaufaniem nasze rozwiązania i usługi. Są one tworzone i sprzedawane przez 11,650 pracowników w 25 lokalizacjach.

Szukamy profesjonalistów z dużą dawką wiedzy i pozytywnym stosunkiem do świata. Możesz być kolejną osobą, która zdobędzie cenne doświadczenie i na własnej skórze przekona się jak przyjemnie się u nas pracuje.

Obecnie budujemy nowy dział R&D, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i testowanie rozwiązań elektronicznych w naszych wyrobach. Nowy dział w Tychach będzie pracował nad rozwojem produktów z zakresu elektroniki: zabezpieczenia, kontrola dostępu, alarmy p.poż., systemy automatyki domowej etc. Zespół będzie współpracował z naszymi centrami Rozwoju w Europie. Poszukujemy ambitnych, ciekawych świata i pełnych zapału inżynierów elektroników.

Każdego roku zapraszamy młode osoby do programu stażowego w zespołach Hager Group. Możesz być kolejną osobą, która zdobędzie cenne doświadczenie i na własnej skórze przekona się jak przyjemnie się u nas pracuje.

Aktualnie poszukujemy stażystów w:

  • Dziale Wsparcia Technicznego
  • Dziale Product management
  • Dziale Logistyki Industrialnej
  • Dziale Utrzymaniu Ruchu
  • Laboratorium Kwalifikacyjnym
  • Dziale Technicznym

Użyj swojej energii w inteligentny sposób. Dołącz do Hager Group!