Nokia

Nokia to globalny lider, wprowadzający innowacje technologiczne tworzące fundament współczesnego mobilnego świata: technologię LTE, 5G, Internet of Things.

W Krakowie działa od ponad 5 lat, to tutaj są tworzone i opracowywane najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne. Obecnie specjaliści Nokii pracują nad technologią 4G, a także jej najnowszą generacją – 5G, która ma zrewolucjonizować jakość mobilnego Internetu. Praca u nas daje możliwość udziału przy projektach, w których wykorzystywane są nowoczesne języki i techniki tworzenia oprogramowania: C++ 11 / C++ 14 / Python / CI / Scrum oraz pozwala na dostęp do najnowocześniejszych laboratoriów LTE.

Nokia w Krakowie zatrudnia osoby zainteresowane pracą związaną z wytwarzaniem oprogramowania i szeroko pojętej telekomunikacji. Rozpoczynający karierę studenci mogą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności podczas praktyk letnich oraz płatnych rocznych staży. Rekrutacja na staże odbywa się w zależności od zapotrzebowania. Nabór na praktyki letnie (dwu- lub trzymiesięczne) planowany jest w kwietniu 2018. Szukamy głównie developerów C++ i testerów oprogramowania, zarówno absolwentów jak i ekspertów.

Ogłoszenia dostępne są na naszej stronie internetowej www.nokiakrakow.pl w zakładce kariera.