UBS

Działalność firmy UBS koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami oraz bankowości inwestycyjnej. Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. W związku z tym, pracownicy w Krakowie i Wrocławiu współpracują z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata, zapewniając im wsparcie w zakresie realizacji rozwiązań najwyższej jakości.

Gama projektów jest bardzo szeroka: od finansów, analiz i operacji, poprzez prawo, obszar IT, aż po marketing i process excellence. Ich wspólnym mianownikiem jest fakt, że pracują nad nimi eksperci w swojej dziedzinie.

Do pracy w naszych biurach zapraszamy zarówno studentów, jak i absolwentów różnych kierunków studiów – w zależności od stanowiska, najczęściej do działów: Finance, IT, Project Management, Research, HR Delivery, Legal, Risk, Operations, Group Internal Audit.

W UBS oferty pracy i staży pojawiają się przez cały rok, zgodnie z bieżącymi potrzebami biznesowymi. Oferty dostępne są na stronie ubs.com/polandcareers