ARC Consulting Group


ARC Consulting to firma konsultingowa specjalizująca się w usługach z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Od 2007 roku zdobywa zaufanie największych, międzynarodowych przedsiębiorstw różnych branż. Łączy dwa światy — biznesu i nowoczesnych technologii, wspierając organizacje w rozwoju i drodze do sukcesu. Dla Klientów jest partnerem, który tworzy optymalne rozwiązania. Wszystko po to, aby pomóc w wytyczeniu najlepszych kierunków działania, definiowaniu strategii biznesowych, strategii IT, a także wyborze i wdrażaniu aplikacji ERP i HCM. W pracy stosuje najnowocześniejsze metody konsultingowe, wspomagane przez narzędzia takie jak ARIS oraz metodykę modelowania procesów. Grupa ARC oferuje także usługi z zakresu tworzenia i rozwijania dedykowanych rozwiązań IT.

ARC Consulting zmienia biznes przy pomocy technologii. Dostarczone rozwiązania IT wspierają firmy w efektywnym, inteligentnym działaniu. Kluczem do sukcesu są ludzie – doświadczeni konsultanci.

ARC Consulting szuka ludzi z potencjałem. Od stażystów nie oczekuje się dużego doświadczenia, firma stawia na kompetencje, pasję i chęć nauki. Na stanowiska specjalistyczne poszukiwane są osoby z co najmniej rocznym doświadczeniem komercyjnym.

Aplikacje: rekrutacja@arc-consulting.pl