ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland

Business Center of Excellence (BCoE)* to centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal – światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. BCoE świadczy usługi w zakresie księgowości, IT, wsparcia zakupów oraz kadr i płac. Naszym klientom – prawie 300 spółkom z ośmiu krajów Europy – dostarczamy swoje usługi w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niderlandzkim, czeskim, rumuńskim i polskim. BCoE posiada oddziały w Dąbrowie Górniczej (Polska), Rumunia (Galati) oraz krajowe centra zlokalizowane w Beneluksie, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Obecnie zatrudniamy ponad 400 najlepszych specjalistów. Aby stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się świata, dążymy do dostarczania usług na najwyższym poziomie.

Poszukujemy studentów i absolwentów studiów z zakresu finansów i rachunkowości, informatyki, zarządzania, ekonomii oraz języków obcych. Ponadto, w Business Center of Excellence cenimy również motywację i chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość. Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych praktyk, pełnych wyzwań i ambitnych zadań.

Dołączając do nas masz możliwość zdobycia nie tylko ciekawego doświadczenia, ale także praktycznych umiejętności i cennej wiedzy, wykorzystując w pracy najnowocześniejsze narzędzia. Otworzymy przed Tobą szerokie perspektywy rozwoju, a to wszystko w miłej i pozytywnej atmosferze! Pracownikom oferujemy bogaty pakiet socjalny oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom – specjalistycznym, językowym oraz z zakresu rozwoju osobistego.

Dołącz do zespołu profesjonalistów Business Center of Excellence i rozpocznij swoją karierę aplikując online na ssce.arcelormittal.com.

*poprzednio ArcelorMittal Shared Service Centre Europe.