Creadis


Z pomocą ponad 400 oddanych pracowników, spośród 12 oddziałów w Polsce, Danii, Niemczech, na Ukrainie oraz w Stanach Zjednoczonych CREADIS stosuje zaawansowane technologie, aby rozwijać nowe produkty, procesy oraz urządzenia produkcyjne. Profesjonalne umiejętności oraz wiedzę przekształcamy w komercyjne rozwiązania dla przemysłu. Cechuje nas entuzjazm do technologii, który owocuje wysokim poziomem satysfakcji zarówno wśród naszych Klientów jak i Pracowników.

Oferujemy niezależne i wymagające stanowiska w pełnym wymiarze godzin w międzynarodowym, nieformalnym środowisku pracy o kulturze charakteryzującej się zaangażowaniem i orientacją zespołową. W naszym biurze w Polsce zatrudniamy 60 pracowników, ale mamy duże ambicje i spodziewamy się szybkiego rozwoju w ciągu najbliższych lat. Do naszego biura w Krakowie poszukujemy osób na stanowiska: Embedded Software Engineer, Control Engineer, Loads Engineer, Simulations Expert. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami rekrutacja na te stanowiska jest prowadzona cały czas.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y profilem naszej firmy zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie otwarte wakaty: www.d-i-s.net/job/vacancies/.