Kraków Football Kings


Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sportów amerykańskich, wraz z sekcjami Kraków Football Kings i Kraków Lacrosse Kings, poszukuje praktykantów na sezon 2018. Kierujemy swoja ofertę do osób zaintersowanych sportem chcący rozwijać swoje umiejętnosci.

Kraków Football Kings to prężnie rozwijająca się organizacja która sportowo realizuje najwyższe założenia i cele. Klub włącznie z juniorami i sekcją Lacrosse liczy ok 150 zawodników. Od 2012 prężnie się rozwija na boisku a także po za nim. W sezonie 2015 drużyna wywalczyła Mistrzostwo PLFA I, a w sezonie 2017 zawodnicy odebrali srebrne medale i awans do najwyzszej klasy rozgrywkowej.

Postęp sportowy sprawia, że podejmujemy wysiłek potrzebny do rozwoju organizacyjnego. W sezonie 2018 oferujemy poszukujemy osób gotowych na współpracę i praktyki w nastepujących dziedzinach:

  • Logistyka – zarządzanie sprzętem, organizacja transportu, organizacja treningów, meczów, obozów i wyjazdów zagranicznych.
  • Marketing – pomoc w działalności marketingowej klubu. Pozyskiwanie partnerów, reklamodawców, promowanie i kreowanie wydarzeń klubowych.
  • Graficzny – współpraca z grupą projektową i wykonywanie projektów graficznych.
  • Social Media/ PR – pomoc w działalności biura prasowego klubu. Pisanie tekstów, informacji prasowych, przygotowanie relacji fotograficznych i filmowych.
  • Medyczny – poszukujemy fizjoterapeutów min. 3. roku fizjoterapii, osób po licencjacie z fizjoterapii, masażystów, oraz ratowników medycznych.

W zamian za zaangażowanie oferujemy: możliwość wzięcia udziału w ciekawym i niecodziennym projekcie, wynagrodzenie prowizyjne w przypadku pozyskania sponsorów, możliwość realizacji obowiązkowych praktyk studenckich, partycypację w pracy dobrze zgranego i nastawionego na rozwój zespołu, otwartość na realizację własnych projektów w obszarze klubu oraz proaktywnego opiekuna praktyk.

Chętnych prosimy o kontakt: katarzyna.ostrega@krakowkings.org