Leoni Kabel Polska

 

Dołącz do zespołu LEONI Kabel Polska. Zdobądź nowe umiejętności w jednym z najnowocześniejszych zakładów grupy LEONI w Europie.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który zatrudnia obecnie 80 tysięcy pracowników w 32 krajach na świecie. W naszym zakładzie w podwrocławskich Wierzbicach pracuje już prawie 500 osób. Rozwijamy się tak szybko, jak świat wokół nas, dlatego wciąż tworzymy nowe miejsca pracy. Poznaj nas bliżej: www.leoni-polska.com.

Dlaczego to dobre miejsce pracy dla Ciebie?

Doceniamy aktywną pracę i zaangażowanie, które budują wspólny sukces i dobrą atmosferę współpracy. Inwestujemy w pracowników chcących się rozwijać zapewniając wsparcie i szkolenia. Dajemy możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności cenionych na rynku pracy. Co więcej, działając od ponad 100 lat na rynku gwarantujemy stabilność zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dojazdów do pracy, a także kursów językowych). Praca w LEONI Kabel Polska to inwestycja w siebie i niepowtarzalna szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku.

Aplikuj! Nasze aktualne oferty są dostępne na stronie internetowej, w sekcji kariera: www.leoni-polska.com/pl/kariera/oferty-pracy/.

Kontakt w sprawie rekrutacji - e-mail: oferty.pracy@leoni.com, jolanta.wisniewska@leoni.com, tel. 71 360 55 08