MAN Bus

 

Grupa MAN należy do wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora zintegrowanych rozwiązań transportowych. Zakład MAN Bus Sp. z o.o. funkcjonuje w Starachowicach od roku 1999. W fabryce produkowane są niskopodłogowe autobusy miejskie MAN Lion’s City z napędem konwencjonalnym, hybrydowym i gazowym oraz podwozia samojezdne dla autobusów nisko- i wysokopodłogowych. Jako jeden z największym pracodawców w regionie zakład zatrudnia ponad 2200 pracowników.

Wykonane w starachowickiej fabryce autobusy są odbierane w nowo powstałym Centrum Obsługi Klienta przez klientów z całego świata. Pracownicy stanowią filar naszej organizacji i tylko dzięki ich pasji i zaangażowaniu możemy wytwarzać produkty najwyższej jakości, które czynią podróż naszymi autobusami bezpieczną. Doceniamy zaangażowanie i wkład w rozwój naszej firmy, dlatego chcemy oferować naszym pracownikom bezpieczne miejsce pracy, pewność zatrudnienia oraz atrakcyjny system wynagradzania. Jest dla nas bardzo ważne, aby mieć wysoce zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, którzy rozwijają naszą organizację a produkując produkty o najwyższej jakości czynią ją konkurencyjną na rynku.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska: konstruktor, specjalista ds. dyspozycji, specjalista ds. controllingu, elektryk-elektronik. Organizujemy bezpłatne praktyki wakacyjne oraz płatne staże w ramach programu stażowego „Absolwenci na staż”. Staż trwa 2 lata i odbywa się w MAN Bus w Starachowicach w działach: Konstrukcja, Przygotowanie Produkcji oraz Produkcja, jakość, Logistyka, IT, Controlling, HR, Zakupy.

Kontakt w sprawie rekrutacji: e-mail: rekrutacja.starachowice@man.eu