Micros

 

Micros to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Główny obszar naszej działalności stanowi dystrybucja podzespołów elektronicznych oraz oświetlenia LED i ich sprzedaż. Naszą specjalnością są dostawy elementów elektronicznych do produkcji urządzeń elektronicznych oraz do serwisu. Wszystkie produkty które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą od znanych i cenionych na całym świecie producentów i dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dystrybucja jest nadzorowana przez wykwalifikowanych pracowników posiadających duże doświadczenie w branży elektronicznej.

Od kilku lat rozwijamy także działalność w branży oświetlenia LED. Nasza oferta obejmuje produkty znajdujące zastosowanie w oświetleniu przemysłowym, ulicznym oraz biurowym, jak produkty konsumenckie, np. taśmy, żarówki do różnych zastosowań, naświetlacze, oświetlenie samochodowe itp. Siedziba firmy znajduje się w kompleksie biurowo-magazynowym, zajmującym ponad 2400 m2.

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

  • elektronicy oraz branżyści (zaopatrzeniowcy)
  • programiści PHP oraz C++
  • handlowcy

Kontakt w sprawie rekrutacji: Anna Górecka, e-mail: agorecka@micros.com.pl, Joanna Majewska, e-mail: jmajewska@micros.com.pl