NSG Group

 

NSG Group to jeden z największych światowych producentów szkła, produktów szklanych dla budownictwa, motoryzacji i sektora szkieł specjalnych. W Polsce reprezentowany jest przez:

  • Strategiczną Jednostkę Biznesową Szkło Architektoniczne (Pilkington Polska i Pilkington IGP): linia produkcji szkła float w Sandomierzu oraz zakłady przetwarzające szkło w Białymstoku, Ostrołęce, Bydgoszczy, Krakowie, Skierniewicach, Szczecinie oraz Wrocławiu.
  • Strategiczną Jednostkę Biznesową Automotive OE oraz Strategiczną Jednostkę Biznesową Automotive AGR posiadającą swoje oddziały w Sandomierzu, Chmielowie k. Tarnobrzega, Warszawie, Sochaczewie, Sopocie, Poznaniu, Piekarach Śląskich, Krakowie, Wrocławiu. Fabryki Pilkington Automotive Poland produkują bezpieczne szkło hartowane i laminowane dla światowych koncernów motoryzacyjnych zarówno na rynek części oryginalnych (OE), jak i części zamiennych (AGR).

Poszukujemy absolwentów kierunków: technologia szkła, mechanika, automatyka, mechatronika, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji i inne zbieżne z profilem działu. Warunkiem są ukończone studia wyższe na wskazanym wyżej kierunku, zainteresowanie i motywacja do pracy w firmie o profilu produkcyjnym, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, biegła umiejętność obsługi komputera, otwartość i chęć zdobywania nowych doświadczeń a przede wszystkim umiejętność pracy w zespole.

Informacje na temat wymagań oraz zakresów obowiązków znajdują się w ofertach publikowanych poprzez stronę internetową: www.pilkington.pl.