Onwelo

 

Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla firm z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej oraz FMCG. Spółka oferuje swoje usługi na całym świecie, dopasowując do klientów model współpracy i metodologię prowadzenia projektu. Świadczone usługi to m.in. tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania, zarządzanie projektami, analiza biznesowa, a także zarządzanie infrastrukturą i aplikacjami klienta.

Firma obecnie liczy 300 pracowników i planuje dynamiczny wzrost zatrudnienia. Ambitne plany rekrutacyjne podyktowane są tempem dynamicznego rozwoju Onwelo. Spółka z sukcesem umacnia swoją pozycję na globalnym rynku IT.

Do oddziału w Krakowie, Katowicach i Kielcach poszukujemy osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w obszarze programowania, testowania aplikacji, analizy biznesowej, bezpieczeństwa IT. W Onwelo realizujemy ciekawe projekty dla dużych graczy na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym, pracujemy w najnowszych technologiach i tworzymy zgrany zespół pasjonatów IT!

Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie: www.onwelo.pl/oferty-pracy.