Philip Morris International

 

Philip Morris International Inc. (PMI) jest wiodącą międzynarodową firmą tytoniową będącą właścicielem siedmiu z piętnastu najważniejszych międzynarodowych marek, m.in. Marlboro, najlepiej sprzedającej się marki papierosów na świecie.

Naszym celem jest dostarczenie innowacyjnych, wysokiej jakości produktów pełnoletnim osobom palącym, zapewnienie wysokich zysków akcjonariuszom i zmniejszenie szkodliwości powodowanej przez produkty tytoniowe, wraz z jednoczesnym stałym i uczciwym rozwojem naszej działalności.

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. ma siedzibę w Krakowie, biuro w Warszawie oraz centra dystrybucji w całym kraju. PMPL-D zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wyrobów tytoniowych na polskim rynku. Na sukces naszej firmy niewątpliwie wpływa profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników, między innymi z działów marketingu, sprzedaży i dystrybucji, którzy nieustannie dbają o wzrost pozycji naszych marek oraz budowanie ich odpowiedniej dystrybucji i dostępności.

Rekrutację na stanowiska specjalistyczne prowadzimy przez cały rok w zależności od potrzeb biznesowych poszczególnych działów. Rekrutację na płatne staże (trwające od 3 do 12 miesięcy) prowadzimy w okresie wiosennym i jesiennym. Najlepszym stażystom proponujemy stałe zatrudnienie.

By dołączyć do nas, zaaplikuj przez: www.pmi.com/eng/careers.