PZL-Świdnik

 

PZL-Świdnik S.A., firma z ponad 65-letnim doświadczeniem, która wyprodukowała więcej niż 7400 śmigłowców, to jedyny polski wytwórca OEM z pełną zdolnością w zakresie projektowania, badań i rozwoju, integracji systemów, produkcji, realizacji wsparcia i szkoleń oraz modernizacji śmigłowców. Wszechstronna gama produktów PZL-Świdnik powoduje, że mogą być one z powodzeniem wykorzystywane we wszelkiego rodzaju misjach cywilnych i wojskowych. PZL-Świdnik pełni również rolę kluczowego partnera przemysłowego w sektorze lotniczym, dostarczając struktury lotnicze dla wielu wiodących producentów na całym świecie. PZL-Świdnik jest częścią grupy Leonardo Helicopters od 2010 roku.

Przez cały rok można aplikować do nas na bezpłatne praktyki lub staże wysyłając swoje CV z informacją o preferowanym terminie oraz dziale odbywania praktyk.

Przez cały rok prowadzimy również otwartą rekrutację dla inżynierów i magistrów głównie kierunków takich jak: mechanika i budowa maszyn, lotnictwo i kosmonautyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, ekonomia. Poszukujemy osób proaktywnych, ze znajomością języka angielskiego minimum na poziomie B1, chętnych do poznania bliżej branży lotniczej.

Kontakt: rekrutacja.aw@leonardocompany.com