Zetkama

 

ZETKAMA Sp. z o. o. to jeden z największych producentów armatury przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, z własną odlewnią żeliwa. Spółka obecna na rynku od 70 lat oferuje ponad 2 000 wyrobów armaturowych, takich jak zawory zaporowe, zwrotne, mieszkowe, przepustnice, filtry, kurki kulowe i inne, które sprzedaje do ponad 70 krajów na całym świecie. ZETKAMA wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Mangata Holding S.A. skupiającej firmy działające w trzech obszarach – produkcji armatury i automatyki przemysłowej, komponentów do aut oraz śrub.

Jednym z założeń naszej polityki personalnej jest zatrudnianie pracowników o wysokim potencjale. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, kreatywnych, potrafiących zrealizować wyznaczony cel. Poszukujemy absolwentów studiów inżynieryjnych o profilu odlewnictwo, metalurgia, mechanika i pokrewnych. Oferujemy ciekawe płatne praktyki w ramach Programu Praktyk Letnich „Skok do kariery”. Praktyki są dedykowane szczególnie studentom Wydziału Odlewnictwa. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Do pracy poszukujemy absolwentów studiów inżynieryjnych o profilu odlewnictwo, metalurgia, mechanika i pokrewnych.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • system szkoleń wspierający rozwój osobisty i zawodowy,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, restauracja pracownicza, transport do pracy, wycieczki, imprezy kulturalne i sportowe, fundusz socjalny).

Dwukrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Pracodawca Przyjazny Pracownikom a także Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Pracy.

Odwiedź naszą stronę www.zetkama.com.pl i wyślij swoją aplikację.

Kontakt w sprawie rekrutacji: Aleksandra Brzezicka e-mail: rekrutacja@zetkama.com.pl.