CADM Automotive

 

CADM Automotive świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizujemy się m.in. w rozwoju samochodowych systemów uszczelnień, zewnętrznych i wewnętrznych elementów wykończeniowych, układów wydechowych czy systemów oświetleniowych. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska.

Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz mocniejszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma CADM Automotive poszukuje na płatny staż inżynierów ze znajomością języka niemieckiego.

Plany rekrutacyjne:

W planie firmy jest zatrudnienie do 10 inżynierów-stażystów, optymalnie ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko Inżyniera Konstruktora. Stażyści odpowiadają za wsparcie rozwoju pojazdów od fazy prototypowej do produkcyjnej, konstrukcja i walidacja części. Do zadań osób zatrudnionych na stanowisku Inżyniera Konstruktora w wymiarze pełnego etatu należy projektowanie elementów m.in. z tworzyw sztucznych w systemie CATIA V5/ UG NX.