Eaton Automotive


Działalność EATON w Bielsku-Białej rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy Eaton przejął produkcję zaworów silnikowych od Fiat Auto Poland. W 2006 roku otwarty został nowy zakład Eaton Automotive w Bielsku-Białej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co pozwoliło na uruchomienie nowych produktów tj. popychaczy i dźwigienek zaworowych.

Obecnie, zakład Eaton w Bielsku-Białej zatrudnia ok. 780 pracowników i zajmuje się produkcją zaworów, hydraulicznych kasatorów luzu, dźwigienek do zaworów, carrierów, czyli kluczowych elementów w silniku samochodowym. Bielski zakład jest jednym z najlepszych zakładów Eatona na świecie czego dowodem jest wiele licznych nagród w tym World Class Manufacturing oraz nagród od klientów. Zakład posiada certyfikat zarządzania jakością ISO/TS 16949 i ochroną środowiska ISO 14001. W listopadzie 2016 roku zakład Eaton w Bielsku-Białej otrzymał prestiżowa nagrodę Państwowej Inspekcji Pracy - „Pracodawca –Organizator pracy bezpiecznej.”

Wśród klientów bielskiego Eaton  znajdują się takie marki jak: GM, Audi, DAF, FCA, Ferrari, Ford, Iveco, Jaguar/Land Rover, Maserati, Mercedes-AMG, Daimler-Mercedes, Opel, Peugeot/Citroen, Skoda, Toyota, Volvo, VW, Weber Automotive, Turk Traktor, VM Motori.

Plany rekrutacyjne:

Zapraszamy na bezpłatne praktyki wakacyjne - (min. 1 miesiąc) w działach: Technicznym, Utrzymania Ruchu, Produkcji, Logistyki, BHP, Personalnym, Księgowości, Jakości.  

Oferujemy płatne staże we wszystkich działach wg bieżących potrzeb. 

Szczegółowe informacje, co do wakatów i wymagań na dane stanowiska znajdują się na stronie: www.eaton.pl oraz www.eaton.com/careers.

Poszukujemy zmotywowanych osób znających język angielski i lubiących nowe wyzwania.

Kontakt:

Eaton Automotive Systems
ul. Rudawka 82; 43-382 Bielsko-Biała
@: rekrutacja2@eaton.com
tel: 33/499 3702