Elektrobudowa

 

ELEKTROBUDOWA SA świadczy kompleksowe usługi budowlano-montażowe, realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz.

Jesteśmy liderem w zakresie produkcji urządzeń elektroenergetycznych, wiodącym wykonawcą i dostawcą aparatury SN, NN, jak również stacji oraz systemów elektroenergetycznych w obszarze energetyki. Na rynku międzynarodowym osiągnęliśmy znaczącą pozycję w produkcji i montażu przewodów silnoprądowych.

Co nas wyróżnia:

  • Tradycja – działamy ponad 60 lat na rynku elektroenergetycznym
  • Możliwości rozwoju – szkolimy, finansujemy studia i uprawnienia budowlane, wytyczamy jasną ścieżkę kariery
  • Ciekawe projekty – dajemy możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia w branży
  • Rodzinna atmosfera – łączymy pokolenia i dostrzegamy potrzeby naszych pracowników
  • Atrakcyjne warunki pracy – stabilne zatrudnienie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Plany rekrutacyjne: 

Zapraszamy do udziału w programie Praktyki pod napięciem. Program praktyk letnich jest skierowany do studentów kierunków związanych z elektroenergetyką. Praktykanci mają możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie pomiarów elektrycznych na obiektach energetycznych w całej Polsce.

Program ambasadorski. Jest to forma współpracy pomiędzy ELEKTROBUDOWĄ SA a środowiskiem akademickim na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej. Ambasadorzy ELEKTROBUDOWY SA wspierają nas w budowaniu wizerunku firmy na swojej uczelni. Do programu zapraszamy zaangażowanych i kreatywnych studentów kierunków związanych z elektroenergetyką. 

Masz głowę pełną pomysłów? Masz mnóstwo energii? Aktywnie działasz w środowisku akademickim? APLIKUJ! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na naszą stronę internetową! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikacje należy przesyłać za pomocą formularza on-line dostępnego na naszej stronie internetowej www.elbudowa.com.pl w zakładce Kariera.