Ericsson


Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zrównoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzysta ponad 2,5 miliarda abonentów.

W Polsce jesteśmy obecni od 1904 roku. Aktualnie jesteśmy wiodącym na polskim rynku liderem przygotowań do wdrożeń technologii 5G oraz drugim pod względem wielkości ośrodkiem badań i rozwoju Ericsson na świecie. 

Plany rekrutacyjne:

W 2017 r. planujemy zatrudnić do pracy ok. 250 osób. Poszukujemy kandydatów na stanowiska, m.in.: Software Developer (C/C++), Software Tester/Developer.

Studentów zapraszamy również do udziału w Programie Praktyk Letnich, w ramach którego chcemy przyjąć min. 60 osób na 2-3 miesięczne płatne praktyki.