Hitachi Data Systems

 

Hitachi Data Systems (HDS), z siedzibą w USA, jest spółką córką największej japońskiej firmy elektronicznej - Hitachi. HDS tworzy innowacyjne rozwiązania IT umożliwiające zarządzanie informacjami. Pomagamy klientom rozwijać swój biznes oraz wspieramy społeczeństwa, aby stawały się bezpieczniejsze i zdrowsze oraz miały dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Skupiamy się na dużych ilościach danych, które oferują prawdziwą wartość – nazywamy to Internetem Rzeczy. 

Krakowskie Centrum świadczy wsparcie w ramach finansów i księgowości, a także Business Intelligence, HR, IT, sprzedaży, administracji systemów oraz Customer Support.

Plany rekrutacyjne:

Prowadzimy rekrutację pracowników do działów: Purchase to Pay, Order to Cash, Record to Report, IT, Business Intelligence, Human Resources, Customer Service & Support, Professional Services.

Program praktyk rozpoczyna się w lipcu 2017 roku. Proces rekrutacyjny rozpocznie się odpowiednio wcześniej, o czym będziemy informować na naszej stronie internetowej: www.hds.com/corporate/careers.