Lear Corporation Poland

 

Lear Corporation jest wiodącym dostawcą komponentów dla wszystkich największych producentów samochodowych na świecie. Zajmuje się produkcją siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych dla branży motoryzacyjnej. Zakłady Lear Corporation zlokalizowane są w 36 krajach na 6 kontynentach, w których zatrudnionych jest ponad 122 tysiące pracowników. 

W Polsce Lear Corporation posiada 5 zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których zatrudnia ponad 10 000 pracowników. Zakład Lear Corporation, Oddział w Mielcu, należący do Dywizji Elektrycznej, produkuje wiązki elektryczne do samochodów osobowych. Zatrudniamy obecnie ok. 2500 pracowników. Odbiorcami naszych wiązek są: Jaguar, Volvo i Land Rover.

Plany rekrutacyjne:

Szukamy pracowników, którzy ambitnie podchodzą do swoich planów zawodowych oraz są zorientowani na cele rozwijając swoje umiejętności. Przy rekrutacji największą uwagę zwracamy na znajomość języka angielskiego, kierunkowe wykształcenie oraz umiejętności interpersonalne. Cenimy aktywne podejście do własnej kariery, zaangażowanie i otwartość na stawiane zadania. 

Zatrudniamy studentów i absolwentów różnych kierunków, jednak szczególnie preferowane są specjalności techniczne. Rekrutacja odbywa się przez cały rok, w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Aktualne oferty publikowane są na naszej stronie internetowej: www.lear.pl.

Ambitne i otwarte na nowe wyzwania osoby, zainteresowane pracą, praktykami lub stażem zapraszamy do przesyłania aplikacji  na adres:  rekrutacja_mielec@lear.com