Lubelski Węgiel "Bogdanka" SA

 

Od wielu już lat Lubelski Węgiel Bogdanka SA przełamuje obowiązujące w Polsce stereotypy dotyczące górnictwa. Działalność i wyniki Spółki stały się dowodem na to, że wydobycie węgla w Polsce nie musi być deficytowe. Górnictwo może tworzyć wartość dla akcjonariuszy oraz miejsca pracy dla załogi. Może być motorem rozwoju regionu, a także wizytówką i dowodem polskiej innowacyjności. 

Lubelski Węgiel Bogdanka SA to jeden z największych i najnowocześniejszych producentów węgla energetycznego w Polsce (jedyny producent zlokalizowany w Lubelskim Zagłębiu Węglowym). W procesie wydobycia stosuje najnowocześniejsze technologie i najwyższej klasy park maszynowy, dzięki czemu rokrocznie uzyskuje ponad dwukrotnie wyższą wydajność dołową niż średnia dla branży. Od października 2015 r. LW „Bogdanka” SA jest w GK ENEA.

Plany rekrutacyjne:

Odpowiednia i skuteczna polityka kadrowa jest gwarancją utrzymania i umacniania pozycji wiodącej firmy w branży wydobycia węgla. Naszym celem jest taki dobór i kształtowanie kompetencji pracowników, by w sposób optymalny byli oni przygotowani do sprawnej realizacji zadań i celów Spółki przy jednoczesnej samorealizacji i zadowoleniu z wykonywanej pracy. Poszukując najlepszych kandydatów stawiamy przede wszystkim na ich wiedzę, kwalifikacje zawodowe, predyspozycje osobowościowe oraz posiadane doświadczenie zawodowe.

Jeśli pragną Państwo odbyć staż lub dołączyć do zespołu pracowników Lubelski Węgiel "Bogdanka" SA w Bogdance, prosimy o złożenie aplikacji on-line pod adresem: lw.com.pl/kariera.