Mostostal Warszawa

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną o 70-letniej tradycji na polskim rynku. Nasza historia sięga 1945 roku i rozpoczyna się odbudową mostu im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie. Obecnie realizujemy różnorodne projekty z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, ekologicznego, energetycznego, drogowego i infrastrukturalnego. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Mamy też silne wsparcie zagranicznego akcjonariusza - od 1999 roku naszym strategicznym partnerem jest Grupa Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30 000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Plany rekrutacyjne:

Inwestujemy w młode talenty, zapewniając studentom możliwość odbycia Praktyk Studenckich (trwają od 4 do 12 tygodni) oraz płatnych Staży w Działach Ofertowania (odbywają się one również w trakcie roku akademickiego). 

Oferujemy pracę absolwentom kierunków technicznych takich jak – budownictwo, inżynieria środowiska, elektrotechnika. 

Wszystkie aktualne oferty pracy oraz aktualne oferty staży i praktyk dostępne są na naszej stronie w Zakładce Kariera: www.mostostal.waw.pl/kariera/oferty-pracy