Nokia Kraków


Nokia to globalny lider, wprowadzający innowacje technologiczne tworzące fundament współczesnego świata, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Wspierani badaniami i innowacjami Nokia Bell Labs, oferujemy dostawcom usług telekomunikacyjnych, administracji, wielkim przedsiębiorstwom oraz konsumentom całościowe portfolio produktów, usług i licencji.

Od infrastruktury tworzącej 5G oraz Internet Rzeczy po najnowsze aplikacje dla wirtualnej rzeczywistości i cyfrowego zdrowia, kształtujemy przyszłość technologii przekształcających ludzkie doświadczenie. 

W Krakowie działamy od ponad 5 lat, to tutaj są tworzone i opracowywane najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne. Obecnie specjaliści Nokii pracują nad technologią 4G, oprócz tego testowana jest także jej najnowsza generacja – 5G, która ma zrewolucjonizować jakość mobilnego Internetu. Praca u nas daje możliwość udziału przy projektach, w których wykorzystywane są nowoczesne języki i techniki tworzenia oprogramowania: C++ 11 / C++ 14 / Python / CI / Scrum.

Plany rekrutacyjne:

W zależności od zapotrzebowania rekrutacja odbywa się przez cały rok. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i studentów ostatnich lat studiów z branży IT.

Wszystkie aktualne ogłoszenia dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. W najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja na letnie praktyki. 

Prowadzimy całoroczną rekrutację na różne profile stanowisk, tj.: Software Engineer C/C++, Software Test Engineer, LTE System Verification Engineer.