Ronal Polska

 

Jesteśmy firmą RONAL GROUP. Zajmujemy się produkcją kół z metali lekkich oraz kabin prysznicowych. Firma RONAL założona została w roku 1969. Należała wówczas do światowych pionierów na rynku kół z metali lekkich. Tajemnicą naszego stałego rozwoju jest dobry kontakt z Klientem, innowacyjność i wysoka jakość produkcji.

Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner wszystkich znanych marek samochodowych, naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy, co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy w dziesięciu krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.  

Plany rekrutacyjne:

Prowadzimy nowoczesny i otwarty styl zarządzania, wymagając dobrych efektów pracy, które także doceniamy. Pracownikom przekazujemy odpowiedzialność i odpowiednie kompetencje, a praca w zespole jest ważnym elementem naszego sukcesu. Oferujemy naszym pracownikom możliwość dokształcania, szansę awansu i aktywnie wspieramy ich rozwój. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Technolog w Dziale Odlewni oraz Automatyk, Mechatronik w Dziale Utrzymania Ruchu. Poszukujemy także stażystów – studentów Odlewnictwa AGH.