Samsung R&D Institute Poland

 

Kim jesteśmy? Centrum Badawczo-Rozwojowe Samsung Polska to jedna z największych i najszybciej rozwijających się placówek tego typu w Europie. To miejsce, gdzie możesz spotkać się z nowoczesnymi technologiami, zdobywać wiedzę ekspercką, a także rozwijać swoje umiejętności i zdolności. 

Co możesz z nami robić? Działalność Samsung R&D Institute w Krakowie obejmuje przede wszystkim tworzenie i testowanie oprogramowania dla infrastruktury sieci telekomunikacyjnych; ponadto zajmujemy się również przetwarzaniem języka naturalnego (NLP), tworzeniem rozwiązań dla biznesu w obszarze Smart Solutions, Printing, LFD i płatności elektronicznych, chmurą obliczeniową na potrzeby usług 5G, technogią OpenStack, SDN/NFV oraz aplikacjami natywnymi (mikroserwisy, programowanie reaktywne). 

Co jest naszą mocną stroną? Ludzie. Aktualnie zatrudniamy ponad dwa tysiące wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Europie, gdzie inżynierowie stykają się z tak nowoczesnymi technologiami. To miejsce, gdzie można się bardzo wiele nauczyć, ale również dzielić swoją wiedzą. Tutaj innowacyjność i kreatywność są premiowane, a pozyskane doświadczenie — bezcenne.

Dlaczego warto z nami pracować?  Praca u nas to nieustanny rozwój, ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy młodymi, zdolnymi inżynierami a ekspertami, nie tylko podczas codziennej pracy, ale także przy okazji licznych wyjść i imprez integracyjnych. Z nami nie będziesz się nudził!

Plany rekrutacyjne:

Wszystkich studentów takich kierunków jak informatyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, matematyka i pokrewnych, dobrze znających język angielski oraz chcących się uczyć i rozwijać w ramach jednej z naszych wiodących technologii, zapraszamy na nasze praktyki! Szczegółową informację na ich temat oraz na temat procesu rekrutacji wpublikujemy na naszej stronie Samsung.com, jak również na stronach biur karier wiodących krakowskich uczelni.

Obecnie poszukujemy programistów (Java, C\C++, Python) oraz testerów, specjalistów ds. rozwoju oprogramowania OpenStack, specjalistów ds. rozpoznawania mowy (ASR), przetwarzania języka naturalnego (NLP) oraz uczenia maszynowego (Machine Learning), a także inżynierów w obszarze SDN, IoT, Cloud Computing, Big Data i OpenStack.

Informacje o aktualnych wakatach i poszukiwanych pracownikach publikujemy na naszej stronie Samsung.com/zakładka Kariera oraz na portalach z ogłoszeniami o pracę.