SoInteractive

 

SoInteractive SA to zespół specjalistów z zakresu nowych technologii i kreacji. Łączy specjalistyczny know-how w dziedzinie grywalizacji z najnowszymi narzędziami, tworząc rozwiązania B2C, B2B i B2E, które budują zaangażowanie użytkowników na całym świecie. Z pomocą mechanizmów gier i Internet of Things dostarcza narzędzia do motywacji, zmiany ludzkich zachowań i efektywnego zarządzania czasem. Wiedza z zakresu programowania, testowania, UX, grafiki, zarządzania projektami i koncepcji kreatywnych pozwala tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej. SoInteractive oferuje Ci 100% płatne i stałe zatrudnienie z elastycznymi godzinami pracy dostosowanymi do Twoich zajęć!

Plany rekrutacyjne:

Program praktyk letnich. Lubisz nowe technologie? Chcesz rozwijać projekty oparte na Scala, JavaScript, PHP, Android lub iOS? Aplikuj do programu letnich praktyk Superhero Academy! Oferujemy Ci dawkę pozytywnej energii, opiekę mentora, dużo praktycznej wiedzy i fajne wynagrodzenie!

Praktyki startują 10 lipca i trwają 2 miesiące. Na zgłoszenia czekamy pod adresem superheroacademy@sointeractive.pl do 31.05.2017. Liczba miejsc ograniczona!

Ponadto aktualnie poszukujemy:

  • Junior Scala Developer
  • Junior Software Developer in Test
  • Junior IT Specialist
  • Junior IT Support Specialist

Zaaplikuj online na sointeractive.pl/kariera lub prześlij swoje CV na adres: jobs@sointeractive.pl

Nie znalazłeś ogłoszenia o rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje? Śledź nas na: facebook.com/sointeractive, będziemy na bieżąco informować Cię o nowych ofertach!