Solidex

 

SOLIDEX jest wiodącym polskim integratorem. Od ponad 25 lat dostarczamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania skutecznie projektując i realizując systemy teleinformatyczne dowolnej skali i złożoności. Od samego początku budujemy przewagę opierając się na profesjonalnej kadrze. Działalność Firmy obejmuje kompleksową realizację przedsięwzięć od pomysłu i projektu, poprzez autoryzowane dostawy i instalacje, prace wdrożeniowe i szkolenia, po zadania związane z eksploatacją systemów. SOLIDEX obejmuje swoje systemy sieciowe profesjonalnym serwisem i wsparciem technicznym na terenie całego kraju.

Do naszego zespołu poszukujemy studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową i wraz z nami chcą budować swoje kompetencje i realizować zainteresowania, a także osób z doświadczeniem zawodowym pozwalającym na obejmowanie samodzielnych stanowisk wymagających specjalistycznych umiejętności lub takich, które chcą zarządzać zespołami ludzkimi kształtując podejmowane przez nich codzienne zadania.

Jeśli chcesz dołączyć do grona SOLIDnych EXpertów™ i wykonywać atrakcyjną, pełną wyzwań pracę skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy dopasować Twój profil kompetencyjny do naszej organizacji.

Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie: www.SOLIDEX.com.pl w zakładce Praca.

Zapraszamy do składania aplikacji na: praca@SOLIDEX.com.pl