State Street Bank Polska

 

State Street to światowy lider wśród dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych obecny w 30 lokalizacjach na świecie, działąjący na 100 rynkach finansowych. Pierwsze biuro w Polsce powstało w 2007 roku w Krakowie, a od 2016 roku firma działa także w nowym biurze w Gdańsku. W sumie State Street Bank Polska zatrudnia już ponad 3300 specjalistów w 20 działach, które dostarczają szereg kompleksowych usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych. 

Praktyki, staże:

Oferujemy trzymiesięczne staże w ciagu roku, jednak największą popularnością cieszą się staże letnie. Od kandydatów wymagamy analitycznego myślenia, umiejętności komunikacji interpersonalnej, płynnej znajomości języka angielskiego oraz otwartości na poznawanie nowych technologii/systemów, profesjonalizmu, niezawodności i wiarygodności.

Praca

Oferowane stanowiska obejmują pełen zakres procesu zarządzania księgowością funduszy inwestycyjnych a wykonywane przez pracowników zadania nie różnią się od tych wykonywanych w biurach w Londynie czy we Frankfurcie. Typowe stanowiska oferowane to: Księgowy ds. Funduszy Inwestycyjnych, Specjalista ds. Wyceny, Administrator ds. Instrumentów Pochodnych, Księgowy ds. Sprawozdawczości Finansowej, Księgowy, Analityk Finansowy, Analityk ds. Ryzyka Operacyjnego, Kredytowego lub Inwestycyjnego. Dołącz do nas!