SUEZ Polska

 

SUEZ Polska jest częścią międzynarodowej Grupy SUEZ - światowego lidera w dziedzinie gospodarki wodnej i odpadowej. Grupę SUEZ tworzą specjalistyczne spółki dostarczające innowacyjne rozwiązania w modelu gospodarki cyrkularnej w czterech głównych sektorach: woda, recykling i odzysk, oczyszczanie i uzdatnianie oraz consulting. 

Kompleksowa współpraca z SUEZ pozwala zwiększyć wydajność, redukować koszty operacyjne, oszczędzać czas i minimalizować zaangażowanie pracowników w obsługę procesu. Mamy status wiodącego operatora na rynku gospodarowania odpadami (komunalnymi, przemysłowymi i niebezpiecznymi). Posiadamy 25 punktów operacyjnych na terenie całego kraju.

Zatrudniamy ok. 3000 pracowników. Do naszej organizacji poszukujemy osób dążących do wysokich osiągnięć, potrafiących stawić sobie wysokie cele i aktywnie je realizować oraz dla których praca z ludźmi jest przyjemnością. 

Jeżeli identyfikujesz się z tym co my, to właśnie Ciebie szukamy! Więcej na www.sitapolska.pl/kariera

Plany rekrutacyjne:

Poszukujemy kandydatów do pracy w działach: Ochrona Środowiska, Zarządzanie Transportem, Finanse/Księgowość, HR, Wsparcie Prawne, Rozliczenia Klientów i Administracja Sprzedaży, IT, Energetyka, Projekty i Nowe Technologie, Komunikacja i Marketing, Handel i Wsparcie Sprzedaży, BHP, Analizy Biznesowe.

Studentów i absolwentów zapraszamy do udziału w Programie Praktyk Letnich w SUEZ. Uczestnicy Programu mają szansę zdobyć doświadczenie w obszarach takich jak: ochrona środowiska, zarządzanie transportem, finanse/księgowość, doradztwo prawne, HR, rozliczenia klientów i administracja sprzedaży, IT, projekty i nowe technologie w gospodarowaniu odpadami, komunikacja i marketing, handel i wsparcie sprzedaży, BHP, analizy biznesowe z dużą szansą na zatrudnienie. 

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę  z dodatkowymi świadczeniami socjalnymi. Prowadzimy ciekawe, zaawansowane technologicznie projekty i dajemy  szansę rozwoju i zrobienia kariery w Grupie SUEZ o światowym zasięgu. Troszczymy się  o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz przestrzeganie prawa pracy. A przede wszystkim pracujemy w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku, z poszanowaniem dla różnorodności.