VSoft


VSoft Spółka Akcyjna jest twórcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru IT, który funkcjonuje na rynku usług informatycznych od ponad dwudziestu lat – zdobyte w tym czasie doświadczenie i zgromadzona wiedza merytoryczna sprawiają, że tworzone przez firmę systemy informatyczne pozwalają optymalizować i rozszerzać działalność biznesową przedsiębiorstw. 

VSoft specjalizuje się w przygotowaniu oprogramowania, a także świadczeniu usług technologicznych oraz biznesowych dla banków, firm ubezpieczeniowych, leasingowych i instytucji finansowych. Na rynku B2B firma występuje w dwóch rolach: jako zaufany dostawca zaawansowanych rozwiązań informatycznych i jako innowacyjny partner umożliwiający generowanie nowych źródeł zysku. 

Oferowane oprogramowanie wspiera, automatyzuje i optymalizuje szereg procesów biznesowych stanowiących istotę funkcjonowania instytucji finansowych. Zakres wsparcia obejmuje przede wszystkim procesy operacyjne, ale również wybrane procesy strategiczne. Profesjonalizm świadczonych usług, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz wysoka jakość obsługi klienta zaowocowały współpracą z największymi instytucjami w Polsce.

Plany rekrutacyjne:

Zapraszamy do nas osoby żądne wiedzy, samodzielne i energiczne, które chcą zdobywać doświadczenie zawodowe i nie boją się trudnych tematów. Specjalnie dla praktykantów i stażystów przygotowaliśmy program Trainee’s Academy, dzięki któremu uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w różnych etapach prac projektowych prowadzonych przez firmę.

Praktyki i staże trwają od 1 do 3 miesięcy – przez cały rok zapraszamy na nie studentów wszystkich lat studiów, a także absolwentów, szczególnie kierunków ścisłych. Najlepszym zaproponujemy pracę w naszej firmie.

Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie www.vsoft.pl/kariera.