B&R Automatyka Przemysłowa

B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwami na całym świecie. Jako globalny lider w automatyce przemysłowej, B&R łączy najnowocześniejsze technologie z kunsztem inżynieryjnym, oferując klientom z praktycznie każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki maszyn i automatyki zakładowej, sterowania napędami, interfejsów HMI oraz zintegrowanej technologii bezpieczeństwa.

Plany rekrutacyjne:

Oferujemy praktyki wakacyjne oraz płatne staże dla studentów i absolwentów kierunków związanych z automatyką: automatyka i robotyka, mechatronika i elektrotechnika.

Oferujemy zatrudnienie dla studentów i absolwentów kierunków związanych z automatyką: automatyka i robotyka, mechatronika i elektrotechnika.