Miquido

Miquido tworzy aplikacje mobilne i webowe wspierane przez data science. Jesteśmy laureatem Deloitte Technology Fast 50 CE 2016 oraz zdobywcą prestiżowych wyróżnień od Google, TIME oraz Webit Awards. Pracujemy dla m.in Skyscanner, Herbalife, TUI, HelloFresh, PLAY, Empik oraz Abbey Road Studios. Jesteśmy także członkiem Google Developers Agency Program.

Jeśli jesteś studentem min. III roku, znasz język angielski i lubisz nowe technologie, aplikuj na stanowisko:

• Front-end Developer
  • Android Developer
  • iOS Developer
  • Node.js Developer
  • Golang Developer
  • Software Tester
  • IT Admin

Program startuje 02.07.2018 i potrwa do 30.09.2018 Po zakończeniu, najlepsi mają szansę zostać z nami na min. 3/5 etatu. Oferujemy m.in. pracę w zespole scrumowym, międzynarodowe projekty, nowoczesne biuro, flexi-pracę, dodatki: (platforma MyBenefit, karta Multisport, opieka medyczna), lekcje j. angielskiego, wyjazdy integracyjne, a po 3 miesiącach budżet szkoleniowy: 3000 PLN/rok.

Na aplikacje czekamy do 30.04.2018. Więcej: www.miquido.com/careers