ORLEN Upstream

Grupa ORLEN Upstream jest częścią Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN i zajmuje się poszukiwaniem, rozpoznawaniem i eksploatacją złóż gazu ziemnego i ropy naftowej. W swoim portfolio posiada projekty o różnym stopniu zaawansowania, skoncentrowane na aktywach w Polsce oraz Kanadzie. Grupa ORLEN Upstream jest jednym z liderów krajowego rynku węglowodorów, a także rozpoznawalnym operatorem w prowincji Alberta.

Obecnie bierzemy udział w operacjach prowadzonych w Polsce na obszarze 26 koncesji, położonych w obrębie 8 województw. W Kanadzie obecni jesteśmy w 5 prowincjach. Posiadamy dziś około 113 mln baryłek ekwiwalentu ropy (BOE) zasobów 2P, a produkcja ropy naftowej i gazu ziemnego przekracza 15 000 BOE/D. Wszystkie działania w Grupie ORLEN prowadzone są w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nasze wartości to: ODPOWIEDZIALNOŚĆ, ROZWÓJ, LUDZIE, ENERGIA i NIEZAWODNOŚĆ.

Program stażowy ORLEN Upstream – Krok do kariery jest doskonałą okazją do poznania specyfiki prac w wybranym dziale docelowym, jak również stanowi możliwość zaprezentowania swoich kompetencji, zaangażowania i chęci rozwoju. Wyróżniający się stażyści po ukończeniu programu zapraszani są do współpracy z ORLEN Upstream. Do dziś, wielu z nich, rozwija się w strukturach spółki. Zapraszamy do kontaktu! rekrutacja.upstream@orlen.pl