VSoft


VSoft od 21 lat tworzy autorskie oprogramowanie oraz świadczy usługi doradcze dla biznesu w obszarze kredytów, ubezpieczeń i windykacji.

Nasze systemy to wysokiej klasy nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, które optymalizują procesy biznesowe. Rozwiązania oparte są o autorską technologię - VSoft archITekt - zintegrowaną platformę do tworzenia oprogramowania. W parze z innowacyjnością naszych systemów idzie też dbałość o ciągły rozwój technologiczny. Bazujemy na doświadczeniu w realizacji kilkuset projektów dla największych instytucji finansowych w Polsce, a u podstaw naszego sukcesu leży umiejętność słuchania klientów.

Praca z nami to kultura organizacyjna, jasne zasady zatrudnienia i dbałość o rozwój pracowników, a dzięki temu fantastyczna atmosfera! Do naszego zespołu zapraszamy ekspertów i specjalistów, ale również studentów i absolwentów.

Zachęcamy do aplikowania studentów III, IV lub V roku, jak również absolwentów z niewielkim stażem zawodowym. Warunkiem uczestnictwa w stażu jest przynajmniej podstawowa znajomość środowiska .NET oraz chęć budowania swojej przyszłości nie tylko w oparciu o teorię, ale przede wszystkim o umiejętności praktyczne. Najlepszym uczestnikom programu stażowego dajemy możliwość dołączenia do naszego zespołu na stałe.

Do pracy z nami najczęściej poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskami: Programista oraz Tester oprogramowania, na zróżnicowanym poziomie zaawansowania dostosowanym do potrzeb bieżących projektów. Poza stanowiskami deweloperskimi oraz testerskimi, wszystkie aktualne oferty pracy można śledzić na bieżąco na naszej stronie: https://www.vsoft.pl/kariera/

Jeśli jesteś osobą samodzielną i żądną wiedzy, która zna środowisko .NET i chce się rozwijać zawodowo - dołącz do nas już dziś!