Sempertrans

Sempertrans stanowi jeden z czterech segmentów Semperit Group, światowego przedsiębiorstwa działającego w branży gumowej. Jest jednym z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów taśm przenośnikowych na świecie. Nasze portfolio obejmuje taśmy ze wzmocnieniem tekstylnym oraz linkowym - dla najbardziej wymagających zastosowań w przemyśle górniczym, cementowym oraz stalowym. Nasze produkty mają również zastosowanie w portach, kamieniołomach oraz w przemyśle chemicznym.

Jeśli szukasz:

• pracy w międzynarodowym zespole, pozwalającej na podróże po Europie i Azji,
  • pracy, w której wykorzystasz znajomość języka angielskiego oraz umiejętność pracy z programem Excel,
  • miejsca, gdzie wykorzystasz swoją samodzielność i inicjatywę,
  • dynamicznego środowiska pracy…

Aplikuj na nasze oferty!

Szukasz pracy?

• inżynier procesu (mechanik lub chemik) - zajmuje się projektowaniem oraz bieżącą kontrolą procesu produkcyjnego a także bierze udział w projektach rozwojowych, ponieważ nasze produkty tworzone są na indywidualne potrzeby klientów.

Szukasz stażu?

• stażysta w dziale rozwój produktu / chemik / mechanik budowy maszyn

To stanowisko wymaga solidnej wiedzy z dziedziny technologii gumy, mechaniki budowy maszyn, chemii lub inżynierii chemicznej lub niewielkiego doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie. Zapraszamy studentów 3 roku studiów inżynierskich lub studentów studiów magisterskich.

• rozwój nowych mieszanek gumowych do taśm przenośnikowych
  • praca nad poprawą mieszanek gumowych pod okiem doświadczonych liderów projektów
  •  praca nad projektami optymalizacyjnymi w produkcji taśm przenośnikowych
  • udział w projektach badawczo-rozwojowych