Uniwheels

Grupa UNIWHEELS to wiodący producent felg aluminiowych na europejskim rynku akcesoriów oraz jeden z największych w Europie dostawców felg dla producentów samochodów. Grupa posiada obecnie cztery zakłady produkcyjne - trzy w Polsce (w Stalowej Woli) oraz jeden w Niemczech (w Werdohl).

Firma UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli rozpoczyna II edycję Programu płatnych praktyk i staży absolwenckich. Program skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów (do roku po zakończeniu studiów). Poszukujemy studentów/ absolwentów kierunków: metalurgia, odlewnictwo, mechanika, automatyka, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji. Chcesz zdobyć doświadczenie w dużej produkcyjnej firmie? Interesuje Cię jak powstają felgi? Swobodnie posługujesz się językiem angielskim? Zaaplikuj do Nas! Informacje publikowane są poprzez stronę internetową firmy www.uniwheels.com oraz na łamach portalu pracuj.pl.

W zależności od potrzeb biznesowych prowadzimy także rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz inżynieryjne. Informacje o aktualnych rekrutacjach znajdziesz na stronie www.uniwheels.com w zakładce „Aktualne oferty pracy” oraz na łamach portalu pracuj.pl.