Cersanit


Nasza firma to właściciel marek Cersanit i Opoczno. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek.

Grupa Cersanit zatrudnia obecnie łącznie ponad 7 000 pracowników, w spółkach zlokalizowanych w Polsce, Rosji, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Centrala firmy znajduje się w Kielcach, zakłady produkcyjne w Polsce: Starachowice, Krasnystaw, Wałbrzych i Opoczno.

Poszukujemy osób o różnych profilach wykształcenia w zależności od aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych oraz lokalizacji. W centrali w Kielcach najczęściej poszukujemy osób do działów związanych z obsługą klienta (szczególnie ze znajomością języków obcych), zakupami, sprzedażą, planowaniem produkcji oraz księgowością i finansami.

W spółkach produkcyjnych poszukujemy głównie osób do działów związanych z zarządzaniem i inżynierią produkcji, elektroniką oraz inżynierią materiałową i ceramiką.

Cersanit zaprasza również studentów i absolwentów do udziału w praktykach letnich. Wierzymy, że nasze zespoły to idealne miejsce dla młodych ludzi, aby zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia!

Kontakt: Małgorzata Litwińska, e-mail: Malgorzata.Litwinska@cersanit.com