Hitachi Vantara


Hitachi Vantara, spółka należąca do Hitachi Ltd., pomaga liderom biznesu w udoskonalaniu doświadczeń ich klientów, tworzeniu nowych strumieni przychodów i obniżaniu kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez wykorzystywanie wartości jaką posiadają w swoich danych. Łącząc innowacyjność technologii IT, technologii operacyjnych i kompetencji w dziedzinie domeny, współpracujemy z organizacjami na całym świecie, by przekształcać dane w wymierne rezultaty.

Krakowskie Centrum funkcjonuje od 2007 r. (dotychczas: Hitachi Data Systems). Świadczymy wsparcie w ramach finansów, księgowości, Business Intelligence, Human Resources, IT, sprzedaży, administracji systemów oraz posprzedażowego wsparcia klientów.

Praca i praktyki: Rekrutację na stanowiska specjalistyczne prowadzimy przez cały rok, w zależności od potrzeb biznesowych poszczególnych działów, a na płatne staże (trwające od 3 do 6 m-cy) – w okresie wakacyjnym. Proces rekrutacyjny na staże ogłaszamy na naszej stronie odpowiednio wcześniej.

Kontakt w sprawie rekrutacji: Anna Maciejewska, e-mail: fsscjobs@hds.com.