Hüttenes-Albertus Polska

 

Hüttenes-Albertus Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, z centralą w Niemczech. Na całym świecie jest 38 spółek-córek. Siedzibą HAP jest Lublin, a zasięgiem działalności obejmujemy całą Polskę. Zajmujemy się sprzedażą chemii dla odlewnictwa oraz posiadamy linię do produkcji piasków otaczanych i rdzeni.

W Lublinie jesteśmy od ponad 20 lat. Przez ten czas ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku, jesteśmy cenionym partnerem biznesowym, a także dobrym i cenionym pracodawcą. Rozwój naszej firmy to także wzrost zatrudnienia. W ciągu ostatnich 2 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o ponad 1/3 i wciąż się rozwijamy.

Jesteśmy pracodawcą odpowiedzialnym. Misją naszej firmy jest dostarczenie klientom usług i wyrobów na wysokim poziomie – realizujemy to dzięki ludziom, których zatrudniamy. Doceniamy ich wkład w rozwój firmy, oferując różne możliwości rozwoju.

Dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy osób do pracy w dziale technicznym: doradców, technologów, laborantów i in. Chcemy, byś tworzył z nami sukces. W stałej współpracy z AGH przyjmujemy corocznie studentów na praktyki w miesiącach lipiec – wrzesień.

Kontakt w sprawie rekrutacji - Dział Kadr, e-mail: rekrutacja@huettenes-albertus.pl