Fideltronik Poland

 

Jesteśmy największym polskim dostawcą EMS działającym na rynkach międzynarodowych. Nasi inżynierowie zajmują się projektowaniem elektroniki, wdrażaniem do produkcji, projektowaniem i produkcją urządzeń testujących, kontrolą procesów produkcyjnych oraz jakości. Zespoły informatyczne odpowiadają za rozwój i wdrożenia systemu ERP Oracle. Grupa Software Development oferuje implementację dedykowanych rozwiązań informatycznych.

Zatrudniamy głównie osoby z wykształceniem wyższym technicznym, doświadczenie lub praktyki zawodowe w obszarze elektroniki i/lub informatyki są atutem, min. średnia znajomość języka angielskiego

Nasza oferta dla Młodszych Specjalistów:

  • praca w elastycznym, dostosowanym do trybu studiów czasie pracy (min. 3/5 etatu),
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego,
  • możliwość uzyskania dofinansowania do studiów w trybie zaocznym
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole,
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy.

Plany rekrutacyjne:

Szukamy studentów ostatnich lat studiów technicznych - elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechanika oraz informatyka. Na stanowiskach nietechnicznych zatrudniamy przede wszystkim osoby z wykształceniem ekonomicznym. Staże odbywają się w okresie wakacyjnym.

Szukamy doświadczonych Inżynierów Elektroników, Automatyków, Mechaników, jak również Programistów Java i .NET. W związku z rozwojem nowych technologii aktywnie szukamy też specjalistów i pasjonatów w obszarach sztucznej inteligencji (AI) i internetu rzeczy (IoT).

Zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez formularz aplikacyjny