FlyTech UAV

 

Lotnictwo to nasza praca i pasja. Jesteśmy producentem dronów do profesjonalnych zastosowań. Nasze bezzałogowce latają w Polsce i Europie, wspierają geodezję, budownictwo, energetykę, ochronę środowiska, bezpieczeństwo.

Produkujemy i wdrażamy kompletne systemy bezzałogowe, złożone z platformy latającej, sensora optycznego, pulpitu sterującego wraz z autorskim oprogramowaniem do planowania i zarządzania trasą nalotu. Nasz najnowszy produkt to system UAV BIRDIE – dron typu latające skrzydło do zastosowań geodezyjnych.

Aktualnie rozwijamy również dwa projekty badawczo-rozwojowe, których celem jest konstrukcja bezzałogowych statków powietrznych do przeprowadzania inspekcji mostów i linii wysokiego napięcia, z wykorzystaniem technologii SLAM.

Jesteśmy niedużym zespołem, w którym każdy ma wpływ na kształt produktu i na funkcjonowanie firmy. Nieustannie poszukujemy utalentowanych pracowników: programistów, inżynierów konstruktorów, elektroników i wielu innych. Oferujemy zarówno pracę na pełny etat, jak i elastyczny grafik, dostosowany do zajęć na uczelni.

FlyTech UAV to najlepsze miejsce na rozpoczęcie kariery w branży bezzałogowej. Dołącz do nas i stań się częścią innowacyjnego polskiego start-upu - czekamy na Twoje CV!