Green Cell


Nasza firma powstała jako odpowiedź na rosnącą potrzebę mobilności we współczesnym świecie. Jesteśmy twórcami marki Green Cell, pod której logiem od 2013 roku tworzymy wysokiej klasy produkty, które mają ułatwić nasze życie w świecie, który coraz bardziej polega na bateriach.

Ważni są dla nas Ludzie, którzy tworzą firmę. Dbamy o to, by w Zespole znajdowały się osoby odpowiedzialne i samodzielne. Cenimy zaangażowanie i kreatywność, ponieważ to właśnie te cechy pozwalają rozwijać się zarówno firmie, jak i osobom, którzy ją tworzą. Stawiamy na partnerstwo w relacjach Klientami oraz wewnątrz firmy. Sky is the limit, a my mamy motywację, żeby tego limitu sięgać!

Od powstania firmy corocznie osiągamy 100% wzrostu, za co od 3 lat otrzymujemy e-Gazelę - wyróżnienie dla najszybciej rozwijających się firm magazynu Puls Biznesu. W 2015 roku zaczęliśmy działać globalnie poprzez zagraniczne portale sprzedażowe, takie jak Amazon, czy eBay. Z tego względu wciąż potrzebujemy nowych osób do naszego zespołu, które pomogą nam osiągać pozycję światowego lidera w branży elektroniki użytkowej.