Innergo Systems

 

Jesteśmy integratorem rozwiązań technologicznych z obszaru nowoczesnego ICT. Nasza działalność skupia się na rozwiązaniach telekomunikacyjnych, sieciowych, mobilnych, a także rozwiązaniach oraz infrastrukturze dla Data Center. Dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy młodych i kreatywnych osób, które z energią będą realizować swoje plany zarówno zawodowe, jak i prywatne. Planujemy zatrudnienie osób do pionów: Communications, Customer Experience, Networking, Computing & Mobility w działach: technicznym oraz technicznego wsparcia sprzedaży. Ponadto oferujemy płatny, miesięczny staż w Krakowie w okresie wakacyjnym dla 2 osób z późniejszą możliwością podjęcia współpracy w niepełnym wymiarze godzin. Dla stażystów przygotowaliśmy program, w którym zapoznają się ze współczesnymi systemami IT w firmach: sieci i bezpieczeństwo, serwery i storage, rozwiązania mobilne i systemy do zarządzania mobilnością; będą pracować ze sprzętem w laboratorium; będą uczestniczyć w spotkaniach projektowych.

Plany rekrutacyjne:

Płatny, miesięczny staż w okresie wakacyjnym dla 2 osób w Krakowie. Podczas stażu praktykanci zapoznają się ze współczesnymi systemami IT w firmach: sieci i bezpieczeństwo, serwery i storage, rozwiązania mobilne i systemy do zarządzania mobilnością. Stażyści będą także pracować ze sprzętem w laboratorium oraz uczestniczyć w spotkaniach projektowych. Po ukończonym stażu będzie istniała możliwość podjęcia współpracy w niepełnym wymiarze godzin.

Poszukujemy osób do pionów: Communications, Customer Experience, Networking, Computing & Mobility w działach: technicznym oraz technicznego wsparcia sprzedaży. Możliwość elastycznych godzin pracy.