Medius Group

 

Medius to szwedzka firma IT z oddziałem R&D w Krakowie. A co oznacza, że szwedzka? Choćby luźną atmosferę w pracy, obowiązkowe meble z sieci IKEA i tradycjną fikę (taką przerwę na kawę i ciacho). W chwilach wolnych od przerw tworzymy rozwiązania wspierające biznes na całym świecie. Naszym flagowym produktem jest „Mediusflow” - silnik workflow do automatyzacji oraz zarządzania procesami biznesowymi w chmurze. Przykładem takiego procesu jest obsługa faktur przychodzących, gdzie automatyzacja następuje od momentu skanowania, aż do zaksięgowania w systemie ERP klienta. Wykorzystujemy głównie technologię .NET i pokrewne: nHibernate, Azure, JavaScript, HTML, CSS.

Pracujemy w małych zespołach, gdzie każdy ma do czynienia z naszym głównym produktem. Staniesz się pełnoprawnym członkiem naszej firmy i z pomocą mentora pomożesz nam w pracy nad nowymi funkcjonalnościami. Zobaczysz, jak pracuje się nad dużym, skomplikowanym produktem, na czym polega Agile i co to właściwie jest ten Microsoft Azure.

Plany rekrutacyjne:

Przyjmujemy CV w języku angielskim. Rekrutacja prowadzona jest w maju i dotyczy 3-miesięcznych płatnych praktyk (lipiec-wrzesień). Po ich zakończeniu istnieje możliwość dalszego zatrudnienia. Jest to zależne od aktualnych potrzeb firmy oraz Waszej dostępności. Poszukujemy studentów V, IV lub III roku studiów (kierunek Informatyka). 

Oczekujemy praktycznej znajomości programowania w C# lub innym języku obiektowym. Bardzo mile widziane jest doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych opartych na platformie .NET oraz technologiach pokrewnych. Jeśli tworzyłeś/aś własne projekty, którymi chcesz się pochwalić – z chęcią o nich porozmawiamy. 

Istotna jest znajomość języka angielskiego – pracujemy w zespołach polsko-szwedzkich.

Zapraszamy również doświadczonych .NET developerów, testerów i QAów – aktualnie otwarte stanowiska znajdziecie na naszej stronie internetowej.