Mostostal Warszawa

Mostostal Warszawa S.A jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Inwestujemy w młode talenty, zapewniając studentom możliwość odbycia Praktyk Studenckich (trwają od 4 do 12 tygodni) oraz płatnych Staży w Działach Ofertowania (odbywają się one również w trakcie roku akademickiego). 

Oferujemy pracę absolwentom kierunków technicznych takich jak – budownictwo, inżynieria środowiska, elektrotechnika. 

Wszystkie aktualne oferty pracy oraz aktualne oferty staży i praktyk dostępne są na naszej stronie w Zakładce Kariera: www.mostostal.waw.pl/kariera/oferty-pracy