Ronal Polska

 

RONAL GROUP należy do czołowych producentów obręczy ze stopu metali lekkich na rynku światowym. Usługi przedsiębiorstwa obejmują cały łańcuch procesów – wszystkie etapy produkcji od konstrukcji przez produkcję narzędzi aż po produkt końcowy są realizowane przez RONAL GROUP za pomocą nowoczesnych linii produkcyjnych. Innowacyjne procesy i samodzielnie opracowane technologie są dowodem niezwykłej innowacyjności i wysokich standardów jakościowych przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1969 roku i od wielu lat jest dostawcą oryginalnego wyposażenia dla wszystkich znaczących producentów pojazdów. RONAL GROUP pod markami RONAL, SPEEDLINE CORSE i CARBON REVOLUTION oferuje również produkty do samochodów osobowych – dbając przy tym o najlepszą opiekę nad klientem i doskonałą jakość. A pod marką SPEEDLINE TRUCK grupa posiada także ofertę produktów do pojazdów użytkowych, przyczep i autokarów. Oferta ta jest unikalna na rynku – pod względem designu i zorientowania na lekką konstrukcję. Od roku 1981 RONAL GROUP produkuje także ekskluzywne kabiny prysznicowe.

Przez zastosowanie strategii zrównoważonego rozwoju PLANBLUE pokazujemy, że niezwykle poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność ekologiczną i społeczną względem klientów, pracowników i społeczeństwa, przyczyniając się w ten sposób do trwałego sukcesu firmy.

RONAL GROUP zatrudnia obecnie na świecie ponad 7500 pracowników.