Sevenet

 

Sevenet S.A. jest firmą z branży IT, zajmującą się od 1997 roku dostawą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zdobycia pozycji niekwestionowanego lidera na rynku. Nieustanne podnosimy swoje kwalifikacje oraz wzbogacamy naszą ofertę, dzięki współpracy między innymi z Cisco Systems, Microsoft, Palo Alto, NICE. Jednak przede wszystkim staramy się słuchać, rozumieć i odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Oferujemy usługi związane z projektowaniem, wdrażaniem, konfiguracją i serwisowaniem rozwiązań w ramach następujących linii biznesowych:

  • Dostęp do sieci – przewodowe i bezprzewodowe sieci teleinformatyczne oparte na protokole internetowym (IP),
  • Systemy Komunikacji Biznesowej – systemy przeznaczone do nowoczesnej komunikacji biznesowej w relacjach B2B i B2C,
  • Systemy Contact Center – zaawansowane platformy wykorzystywane do komunikacji z klientem, jak również usługi budowy aplikacji dedykowanych,
  • Data Center (centrum danych i wirtualizacja) – rozwiązania serwerowe zarówno dla firm z sektora MSP, jak i dla dużych firm,
  • Bezpieczeństwo danych – rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na różnych poziomach, m.in. zapobiegające atakom hackerskim i kontrolujące dostęp do informacji.

Przyjęta przez firmę strategia rozwoju na najbliższe lata pozwala na zwiększanie zasobów pracowniczych. Na stanowiska Architektów oprogramowania oraz Programistów poszukujemy osób ambitnych, które są zainteresowane ciekawą pracą, umożliwiającą nieustanne podnoszenie poziomu wiedzy i kwalifikacji. Kluczem naszego sukcesu są nasi pracownicy, dlatego też dbamy o nich, jak o najcenniejszy skarb – oferując bogaty pakiet dodatkowych świadczeń.

Kontakt w sprawie rekrutacji: e-mail kadry@sevenet.pl

Miejsce pracy: Kraków, Gdańsk, Warszawa.